Category
Moje Pary
Magda i Rafał
To był wspaniały lipcowy dzień!
Magda i Rafał to cudowna para, która bez względu na wszystko zdecydowała się wsiąść w samochód, zabrać psa i przyjechać do Polski, aby w gronie najbliższych wziąć przepiękny ślub plenerowy! Za taką determinację i ogromną miłość, uwielbiam i szanuję moje pary!
Przygotowania Pary Młodej odbyły się w dwóch miejscach. Pan Młody wraz z pieskiem spędzali przedślubny czas w klimatycznym, rodzinnym domku z widokiem na malownicze góry. Pani Młoda przygotowywała się w apartamencie hotelowym wraz ze wszystkimi najbliższymi jej sercu paniami.
Na magiczną ceremonię zaślubin para wybrała plener tuż przy sali weselnej. W kameralnym gronie, wśród rodziny i przyjaciół Magda i Rafał powiedzieli sobie “tak”. Chyba nie można wymarzyć sobie piękniejszej scenerii ślubnej.
Butelkowa zieleń, złoto i lekki, pudrowy róż były naszymi kolorami przewodnimi. Dostrzeżecie je w ubiorze Pary Młodej, na miejscu ceremonii, w dodatkach na sali czy nawet na torcie.
W dobie pandemii ten ślub był jednym z piękniejszych wydarzeń w 2020 roku, w jakich miałam przyjemność brać udział. Z całego serca dziękuję Wam za wspaniałą współpracę.

Miejsce: Forest Wedding – Kocierz

Zdjęcia: Marta Sputo

Film: Dawid Matysek Studio

Aranżacja, kwiaty, dodatki i papeteria: La Flor

Słodki stół i tort: bemycake

Oprawa muzyczna: This Cover Band

Makijaż: Angelika Kubica Make Up

Włosy: Pomadka i Puder – Joanna Gluza

Fotobus: Flasz Gang Fotobudka

Organizacja i koordynacja: bemywife