Ślub w jurcie

 N A S Z E   J U R T Y

Od września 2020 r. oficjalnie staliśmy się nowymi właścicielami marki “Ślub w jurcie”. Organizujemy śluby i wesela w plenerze, w pięknych jurtach na terenie ogrodów Dworu Feillów (30 km od Krakowa). Jurta to drewniana konstrukcja, która w słoneczne dni jest odsłonięta, a w czasie deszczu dzięki wodoodpornym rozwiązaniom pozwala bawić się bez względu na pogodę. Jesteśmy w stanie zaoferować Wam wszystko, wystarczy że przedstawicie nam swoją wizję, a my zadbamy o najdrobniejsze detale!

 

 

Ślub i wesele w jurcie

Gabrysia i Lucjan, fani włoskiej kuchni, starego kina i dobrej muzyki. Od zawsze marzyliśmy o własnym miejscu i w końcu udało nam się to zrealizować! Organizujemy śluby i wesela w nietypowych miejscach, a teraz w naszych pięknych jurtach!
Uwielbiamy przyjęcia plenerowe. Dlatego zapraszamy Was na włoską fiestę, pod gołym niebem, w przepięknych ogrodach Dwór Feillów. Nasze jurty pomieszczą maksymalnie 100 osób, jednak nie planujemy żadnego minimum. Kameralne przyjęcia to nasza specjalność! Macie ochotę na ślub plenerowy, wesele, urodziny, baby shower, panieński, warsztaty? Napiszcie lub zadzwońcie do nas!

Pomoc wedding plannera

Od ponad 5 lat zajmujemy się organizacją ślubów i przyjęć w nietypowych miejscach. Możemy doradzić Wam jakie rozwiązania idealnie sprawdzą się w jurtach, a jakie niekoniecznie. Polecimy Wam najlepszych, sprawdzonych podwykonawców, którzy oferują usługi na najwyższym poziomie. Ustalamy z nimi wszystkie niezbędne szczegóły, koordynujemy ich pracę w dniu wesela oraz pomagamy im odnaleźć się w naszej przestrzeni. Tworzymy na życzenie pary kosztorys ślubny, harmonogram prac oraz scenariusz ślubu i wesela. Przygotowujemy spójną koncepcję, realizując przy tym wszystkie Wasze założenia. Dzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem. Skupiamy się na detalach, aby każde wesele było wyjątkowe i perfekcyjnie dograne. Jesteśmy z Wami od momentu podpisania umowy, aż do Waszego wielkiego dnia. Naszą pomoc nie da ująć się w kilku zdaniach, dlatego zachęcamy do pierwszego niezobowiązującego spotkania na żywo lub online!