O mnie

Gabriela Stolorz

Bemywife

Gabrysia bemywife

Ja już swój ślub i wesele przeżyłam, teraz kolej na Was!

 

Kilka słów o mnie. Jestem absolwentką krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Wychowania Fizycznego. Posiadam certyfikat Wedding Plannera  wydany przez Agencję Ślubną Exclusive Wedding. Moja praca niedawno została doceniona w plebiscycie ZIWA 2018 w kategorii „Konsultant ślubny”. Firmę „bemywife” założyłam jesienią 2015 roku, z czego jestem ogromnie dumna gdyż była to najlepsza decyzja w moim życiu.

 

Oprócz wesel organizuję również dwa ślubne projekty. “I swear – spotkania ślubne”, który ma na celu promowanie nietypowych miejsc na organizację ślubu i wesela oraz „Plener otwarty – Wasze wesele w plenerze” nakłaniający przyszłe Młode Pary do organizacji naturalnego ślubu i wesela pod gołym niebem. Kreatywność i umiejętność dobrej organizacji odziedziczyłam po mamie, walkę o swoje i umiejętność negocjacji – po tacie. W dzieciństwie marzyłam o tym, aby pasja stała się moją pracą i sposobem na życie – tak się stało!

Czym się zajmuję?

Podczas organizacji ślubu i wesela najważniejsza jest dla mnie Młoda Para. Chcę, abyście byli zadowoleni i świetnie się bawili na własnym weselu! Dlatego słucham Was i realizuje wszystkie Wasze pomysły i marzenia. Organizując wesela zwracam szczególną uwagę na wybór miejsca, dobrze dobrane dekoracje, kompozycje kwiatowe, niekonwencjonalne atrakcje i dodatki! Nie mówię “nie” opuszczonym industrialnym wnętrzom czy stodołom. Jestem ogromną fanką wesel w stylu toskańskim, romantycznym, fine art. Moim zawodowym marzeniem jest organizacja przyjęcia weselnego na ogrodzie w domu Pary Młodej. Pomysły na ceremonie zaślubin oraz uroczystości weselne rodzą się w mojej głowie, a inspiracje czerpię z zagranicznych magazynów branżowych, portali, książek i od niebanalnych osobowości.
ZIWA

Rezerwacja sali czy może wesele w plenerze?

Gabriela Stolorz  | konsultant ślubny – wedding planner

tel. +48 501 408 440

kontakt@bemywife.pl

Piszą o mnie

ZAPRASZAM DO KONTAKTU ORAZ PIERWSZEGO NIEZOBOWIĄZUJĄCEGO SPOTKANIA!