O mnie

Gabriela Stolorz

Bemywife

Ja już swój ślub i wesele przeżyłam, teraz kolej na Was!

 

Kilka słów o mnie. Jestem absolwentką krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Wychowania Fizycznego. Posiadam certyfikat Wedding Plannera  wydany przez Agencję Ślubną Exclusive Wedding. Moja praca niedawno została doceniona w plebiscycie ZIWA 2018 w kategorii „Konsultant ślubny”. Firmę „bemywife” założyłam jesienią 2015 roku, z czego jestem ogromnie dumna gdyż była to najlepsza decyzja w moim życiu.

Od września 2020 r. wraz z mężem oficjalnie staliśmy się nowymi właścicielami marki “Ślub w jurcie”. Organizujemy śluby i wesela w plenerze, w pięknych, drewnianych jurtach na terenie ogrodów Dworu Feillów (30 km od Krakowa). Jurta to konstrukcja, która w słoneczne dni jest odsłonięta, a w czasie deszczu dzięki wodoodpornym rozwiązaniom pozwala bawić się bez względu na pogodę. W nich jesteśmy w stanie zaoferować Wam wszystko, wystarczy że przedstawicie nam swoją wizję, a my zadbamy o najdrobniejsze detale!

Czym się zajmuję?

Podczas organizacji ślubu i wesela najważniejsza jest dla mnie Młoda Para. Chcę, abyście byli zadowoleni i świetnie się bawili na własnym weselu! Dlatego słucham Was i realizuje wszystkie Wasze pomysły i marzenia. Organizując wesela zwracam szczególną uwagę na wybór miejsca, dobrze dobrane dekoracje, kompozycje kwiatowe, niekonwencjonalne atrakcje i dodatki! Nie mówię “nie” opuszczonym industrialnym wnętrzom czy stodołom. Jestem ogromną fanką wesel w stylu toskańskim, romantycznym, fine art. Moim zawodowym marzeniem jest organizacja przyjęcia weselnego na ogrodzie w domu Pary Młodej. Pomysły na ceremonie zaślubin oraz uroczystości weselne rodzą się w mojej głowie, a inspiracje czerpię z zagranicznych magazynów branżowych, portali, książek i od niebanalnych osobowości.

Rezerwacja sali czy może wesele w plenerze?

Gabriela Stolorz  | konsultant ślubny – wedding planner

tel. +48 501 408 440

kontakt@bemywife.pl

Piszą o mnie

ZAPRASZAM DO KONTAKTU ORAZ PIERWSZEGO NIEZOBOWIĄZUJĄCEGO SPOTKANIA!