Category
Moje Pary
Iza i Błażej

Kochana Iza i uroczy Błażej zdecydowali się na nasze jurty jako miejsce na wymarzone przyjęcie weselne. Mimo deszczu, jurty zamieniły się w magiczne miejsce, prawdziwy ogród pełen delikatnych pudrowych kwiatów, które dodawały wyjątkowego uroku temu przyjęciu. 

Wewnątrz małej jurty stworzyliśmy strefę chilloutu, gdzie goście mogli schronić się przed deszczem, napić się pysznego drinka z baru oraz poczęstować słodkościami z urokliwego słodkiego stołu na starej komodzie. Tort weselny został podany na pięknym złotym wózku, dodając wyjątkowego blasku i elegancji całej uroczystości. Muzyka na żywo brzmiała jeszcze piękniej w dźwiękach deszczu, a grill i obłędne drinki stanowiły doskonałą rekompensatę za pogodową kapryśność. Goście bawili się do białego rana, tworząc niezapomniane chwile i świętując miłość Izy i Błażeja! 

To wesele pokazało, że nawet deszcz nie jest w stanie zepsuć magii tak wyjątkowego dnia. Para młoda udowodniła, że miłość, radość i dobra zabawa są najważniejsze, niezależnie od pogody. 🙂

Miejsce: Ślub w jurcie

Fotograf: Ania Margoszczyn

Film: Hey Folks Films

Organizacja: bemywife – wedding planner

Kwiaty: Petite Fleur

Wypożyczalnia: Manufaktura Staroci

Cukiernia: bemycake

Zaproszenia: Love Prints

Catering: Wedding Catering & Events

Zespół: This Cover Band

Barmani: Cava & Bar