Category
Moje Pary
Weronika i Przemek

To był wspaniały, bardzo ciepły, ale niestety burzowy dzień. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, tym bardziej pogody w Polsce, mimo to zabawa trwała do białego rana! Weronika i Przemek zadbali o najmniejsze detale, tak dopracowanego wesela (zakup mebli, dodatków, szycie poduszek na strefę chillout, wymyślenie każdego kącika, atrakcji oraz dekoracji) nie miałam jeszcze przyjemności koordynować. Gdybym szukała zastępstwa na swoje stanowisko bezwahania poprosiłabym o to Weronikę. Jej dusza artystyczna, zmysł architektoniczny, spowodowały, że czułam się jak Gość na weselu, a nie jak koordynator. To była czysta przyjemność uczestniczyć w tym wielkim dniu, z fenomenalną ślubną drużyną! Tyle miłości, przyjaźni, wsparcia, dawno nie przeżyłam tak emocjonalnego wesela. Powtarzam się, ale mam ogromne szczęście do wyjątkowych par! Zresztą sami zobaczcie.

Miejsce: Folwark Wiązy
Koordynacja: bemywife
Zdjęcia: White Slow
Film: nazajutrz.film
Aranżacja kwiatowa i dekoracje: Babie Lato
Zespół: Orkiestron
Oprawa muzyczna: Amoroso
Makijaż: Wodzia Make Up
Fryzura: Vaganza
Drewniane dodatki: Method shop
Serwety i drewniane krzesła: APP Wypożyczalnia Dekoracji
Papeteria: She Makes

RECENZJA: I przyszedł czas na mnie ! Mój perfekcyjny plan WIELKIEGO DNIA, w równie bezbłędnej głowie – trwał bez końca. Przeglądałam stos inspiracji, szkicowałam, próbowałam wprowadzić to w scenariusz i wymalować kolejne pomysły. Dzięki Gabrysi wszystko nagle przybrało spójną formę i wręcz popłynęło jednym nurtem! Gabriela odznacza się ogromnym spokojem, wysoką kulturą, zaangażowaniem ponad wszystko i kochanym, ciepłym usposobieniem. Ma nietuzinkowe pomysły, wielką wrażliwość na estetykę i rzadko spotykaną umiejętność łączenia tego w jedną całość ! Do tego wszystkiego, Gabrysia łagodzi wszystkie niepokoje, potrafi zareagować na każdą niespodziankę i być po prostu wszędzie, zawsze uśmiechnięta i pełna ciepła! Zdecydowanie jest Aniołem takich wydarzeń!

Do dziś jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, bo naprawdę niełatwo jest sprostać moim wymaganiom (to najlepiej wie mój mąż :)), a tymczasem dzięki bemywife, każdy detal był nadzwyczajny, a scenariusz dopięty na ostatni guzik! To była istna MAGIA! Dziękujemy Gabrysiu, że nas zaczarowałaś !!! <3 W&P !