Category
Moje Pary
Ewa i Adrian

Nie wiem czy zdarza Wam się mieć niepohamowany uśmiech na twarzy w momencie gdy pomyślicie o danej osobie. Ja tak właśnie mam myśląc o Ewie. Chyba zabraknie mi słów, aby opisać jak bardzo ją cenię i lubię dlatego przejdę do historii wesela jej i Adriana. Nasze dwuletnie przygotowania były ciut utrudnione gdyż para na stałe mieszka zagranicą, jednak w dobie internetu każdy najdrobniejszy detal omawialiśmy mailowo lub po przez Skype. Niesamowita ilość wiadomości jakimi wymieniłyśmy się przez ten czas doprowadziła do tego, że Ewa zaczęła żyć moim weselem tak samo jak ja jej, wspólnie doradzałyśmy sobie, dzieliłyśmy się przemyśleniami jakie wybrać zaproszenia, suknię, dodatki, fryzurę czy kwiaty. Poznałyśmy się w idealnym momencie, będąc na tym samym etapie weselnych przygotowań. I to sprawiło, że zwykła znajomość przerodziła się w niezawodny duet do zadań specjalnych. We dwie stworzyłyśmy dekoracje sali oraz kąciki tematyczne – zioła, zieleń, złoto i drewno można było dostrzec prawie wszędzie. Jednak najbardziej widoczne były góry, lasy i panorama miasta, nie wiem czy kiedykolwiek przeżyliście wesele na wysokości ponad 880 m n.p.m, ja tak i to było najpiękniejsze wesele w górach jakie miałam możliwość poczuć i zorganizować. Za to też kocham swoją pracę, za możliwość codziennego poznawania niesamowitych ludzi i miejsc!

Miejsce: Dwór Skibówki
Koordynacja i organizacja: bemywife
Zdjęcia: Małe Szare Studio
Suknia: Anna Kara
Aranżacja kwiatowa i dekoracje: Pani Młoda i bemywife
Bukiet i wianek: Pracowniaroślinna.pl
DJ: DJ Głośny
Makijaż: Dagmara Włoch Make Up
Fryzura: Fryzjer Ślubny
Papeteria: Pani Młoda
Słodki stół: bemycake

RECENZJA: Każda Panna Młoda marzy, aby ten najważniejszy dzień był: wyjątkowy, bezstresowy i najpiękniejszy. Gabrysiu spisałaś się na złoty medal! Organizacja ślubu to ogromne przedsięwzięcie szczególnie mieszkając za granicą; ale dzięki Tobie daliśmy radę i 16/08/2018 przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto zatrudnić konsultantkę ślubną to powiem szczerze: warto! Od początku kontakt z Gabrysią był świetny (o każdej porze dnia i nocy) i pomogła nam podczas niejednego kryzysu np. z niesfornym hotelem. Gabrysia jest zawsze uśmiechnięta, pełna świetnych pomysłów, cierpliwa, spokojna i pracowita. Przyszliśmy już do niej z wybraną salą i kilkoma pomysłami, dzięki BeMyWife efekt końcowy był przepiękny! Na pewno nie raz będę wspominać rozplątywanie balonów, sciąganie tiulu poprzez skakanie i to że tak pięknie udekorowałaś salę… W dniu ślubu wiedzieliśmy, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik i ze spokojem mogliśmy cieszyć się tym dniem. Dziękujemy!