Category
Moje Pary
Dominika i Darek

Dominikę poznałam już kilka lat temu na studiach, nigdy nie pomyślałabym, że kilka lat póżniej odezwie się do mnie z prośbą o pomoc. Na jednym spotkaniu dokładnie omówiłyśmy koncepcję i w przeciągu dwóch lat zorganizowałyśmy od podstaw to przepiękne wesele. Oczywiście nie mogę pominąć w tej historii ogromnego zaangażowania Pana Młodego, który pomagał nam dopiąć najdrobniejsze elementy na ostatni guzik.

 

Od początku byliśmy nastawieni na czerwiec, stodołę i sielskie wesele, najlepiej na łonie natury, tym samym nawiązując do polskiej tradycji. Stodoła, słoma, polne kwiaty, słoneczniki, mnóstwo kolorów, świeże owoce, domowe wypieki, wstążki, drewno, piwo z beczki, wiejski stół, słodkie nalewki i zabawa do białego rana! Takie od początku były nasze założenia, wszyscy Goście mieli czuć się swobodnie tak jak w domu. Folwark Wiązy oprócz wspaniałego miejsca dysponuje pomocnymi, uśmiechniętymi Paniami z obsługi, którym chciałabym serdecznie podziękować za współpracę!  Dwa torty (urodzinowy Tosi, drugi Pary Młodej), fantastyczny pierwszy taniec, urocze podziękowania dla rodziców, tysiące zabaw tanecznych, rustykalna strefa chillout, kącik polaroid, kids table, table plan na starych drzwiach, time plan, drewniane numerki stołów, plastry drewna, wiszące na suficie buteleczki z kwiatami oraz girlandy świetlne – myślę, że wszyscy Goście byli pod ogromym wrażeniem! Ja sama patrząc na zdjęcia jestem zachwycona i z uśmiechem na twarzy wspominam ten cudowny czerwcowy dzień, a bransoletka którą otrzymałam od Dominiki i Darka nie pozwoli mi o nich zapomnieć. Jesteście wspaniali! A Was zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego dnia!

RECENZJA:

“Absolutnie nie zaskoczyły mnie poniższe rewelacyjne oceny. Nigdy, (podkreślam) nigdy nie spodziewałam się, że ten dzień będzie taki wyjątkowy, niepowtarzalny i idealny. A wszystko to za sprawą Gabi. Nie dość, że jest profesjonalistką i całą siebie angażuje w to co robi, to jeszcze w najmniejszy nawet detal wkłada całe swoje serce. Jest świetna w tym co robi i na kilometr widać, że kocha to co robi, co z kolei owocuje kolejnymi sukcesami i 100% zadowoleniem!
Gabi, dziękujemy! Szkoda, że ten dzień jest tylko raz w życiu, bo gdybyśmy mogli przeżyć go raz jeszcze, to tylko z Tobą w roli reżyserki i kreatorki!”– Dominika i Darek

Ślub: kościół pw. Matki Boskiej Fatimskiej – Jaroszówka

Wesele: Folwark Wiązy – Marszowice

Film I Zdjęcia: Kolor Selektywny

Dekoracje I Kwiaty: Ma Fleur

Słodki Stół: bemycake – słodkie stoły

Papeteria: Metier

Organizacja I Koordynacja: bemywife