Category
Moje Pary
Ania i Artur

Sezon ślubny 2016 został cudownie rozpoczęty weselem Ani i Artura. Poznaliśmy się w nietypowych okolicznościach we wrześniu. Wiosenną parę wyłoniliśmy spośród setki uczestników biorących udział w naszym konkursie: “Dlaczego warto skorzystać z usługi Konsultanta Ślubnego?”

Odpowiedź Ani oczarowała nas:

“Zawsze lepiej jest poznać zdanie kogoś z zewnątrz, kogoś niezależnego i nie związanego ze sprawą emocjonalnie, bo emocje czasem prowadzą do złych decyzji, jak np. budowy różowego domu ze złotymi kolumienkami, czy wyłożenia ścian salonu dywanem. Sami często nie wiemy, czego chcemy. Na przykład, okazało się, że we wszystkich sukniach ślubnych, które wybrałam do przymiarki na stronie pewnego salonu, wyglądam niezbyt korzystnie. Za to modele, które wybrała dla mnie pracownica salonu, okazały się strzałem w dziesiątkę. Podobnie może być z dekoracją sali weselnej i całą masą drobnych rzeczy, które mogą uczynić wesele wydarzeniem zarówno wyjątkowym, jak i koszmarnym”.

Z dumą mogę powiedzieć, że wesele było wyjątkowe od samego początku. Na miejsce zaślubin Para Młoda wybrała Kościół Bonifratrów na krakowskim Kazimierzu – miejsce samo w sobie unikalne. Życzenia Państwo Młodzi przyjmowali w przykościelnym ogrodzie. Trzeba było ich widzieć gdy wchodzili razem po czerwonym dywanie do uroczego Akacjowego Dworu! Pani Młoda wybrała delikatną, kremową kreację, które idealnie pasowała do wianka na głowie. Para postawiła na wiosenne barwy, kwiaty oraz na najmodniejsze rustykalne dekoracje stworzone przez dziewczyny z Babiego Lata. Rustykalny klimat podkreślał nie tylko wianek Pani Młodej, wazoniki na stołach, zielone girlandy na oknach i lipowe miody, którymi zostali obdarowani goście weselni, a także kremowy Słodki Stół. Za Słodki Bufet odpowiadała Ania z bemycake, zaserwowała Parze Młodej oraz Gościom przepyszne migdałowe rogaliki, tartaletki z owocami, puszyste muffiny oraz ptysie z kremem. Piękną, pastelową i niepowtarzalną papeterię stworzyła samodzielnie Ania – utalentowana graficzka. Każdy z zaproszonych mógł pozostawić po sobie pamiątkę w formie zdjęcia z polaroidu oraz wpisu do Księgi Gości. Kreatywne podziękowania dla rodziców i dziadków w formie występu Pana Młodego, który specjalnie na tą okazję zagrał utwory dedykowane swoim najbliższym zostaną zapamiętane przez wszystkich na długo! Przyjęcie uświetnili także uzdolnienie znajomi Młodej Pary – spontaniczny pokaz tańca czy występ muzyczny zaskoczyły wszystkich. Dziękujemy Aniu i Arturze, że mogłyśmy być częścią Waszego wielkiego dnia!

Ślub: Kościół Bonifratrów – Kraków

Wesele: Akacjowy Dwór – Kraków

Organizacja I Koordynacja: bemywife

Słodki Stół: bemycake

Florystka: Babie Lato

Zdjęcia: Babie Lato/Krzysztof Kaczmar